Top fırlatma makineleri, antrenmanların en büyük yardımcısıdır. Özellikleri dolayısıyla birçok spor dalı için teknik antrenmanlarda oldukça avantajlı bir üründür. Genel anlamda aynı amaca yönelik kullanılan ürünün farklı spor dallarında faydalanmak üzere değişik türleri mevcuttur. Son teknolojik özellikteki top fırlatma makineleri sayesinde antrenmanlar daha kolay ve verimli şekilde yapılabilmektedir.

Futbol Top Fırlatma Makinesi

Futbol top fırlatma makinesi, futbolcu ve kaleci adaylarının profesyonel çalışmasını ve kendini geliştirmesini sağlamaya yönelik olarak tasarlanan bir üründür. Ayrıca antrenmanlarda yüksek verimlilik sağlar. Otomatik top besleme sistemli programlanabilir futbol top atma makineleri, kulüplerin olmazsa olmazlarındandır. Ürün, çocukların futbol konusunda kendini geliştirmeleri için de ideal özelliktedir. Saha antrenmanlarında antrenörlerle birlikte çalışılabilecek makineler, bahçede aile üyeleriyle birlikte bireysel olarak da kullanılabilecek özelliktedir. Tüm sistemsel özellikler cihazın üstündedir ve basit şekilde programlama yapılabilmektedir. Sağa sola falsolu atış özelliği bulunmakta; korner, aut, şut ve orta atışları istenen hız ve mesafede tek tuşla yapılabilmektedir.

Voleybol Top Fırlatma Makinesi

Voleybol, bayan ve erkek olmak üzere geniş oyuncu kitlesi bulunan spor dallarındandır. Voleybol top fırlatma makineleri ise, tüm teknik ve taktik antrenmanlarda kullanılmak üzere tasarlanan verimli bir cihazdır. Ürün çeşitliliği çok olup, ihtiyaçlara göre satışı yapılmaktadır. Cihaz genel anlamda Oyuncuların becerilerini geliştirecek özelliktedir, oyundan alınan keyfi ikiye katlar. Kolay kullanım özelliğine sahip küçük hacimli taşınabilir özellikteki voleybol top atma makinesi, tek çalışma konusunda da avantaj sağlar.

Tenis Top Fırlatma Makinesi

Tenis top atma makinesi, profesyonel tasarımda bir üründür. Tüm tenis vuruşları için programlanabilir özelliktedir. Antrenmanları daha kısa sürede ve verimli şekilde yapabilmek için tasarlanmıştır. Kolay taşınabilir özellikte ve hafif hacimlidir. Sessiz motoru sayesinde çalışmalardan maksimum verim alınmasını sağlar. Akıllı tasarımı sayesinde pratik şekilde programlanabilir. Müsabakalara verimli şekilde hazırlanmak isteyenlerin tercih edebileceği en donanımlı cihazdır.

Handbol Top Fırlatma Makinesi

Günümüzde birçok insanın ilgi duyduğu handbol sporu için farklı işlevlere yönelik çeşitli malzemeler mevcuttur. Handbol top fırlatma makinesi de bunlardan birisidir. Antrenmanlardan yüksek verim sağlamak amacıyla tasarlanan ürün, spor yeteneklerini geliştirmektedir. Top besleme sistemli geliştirilen cihaz top toplama sorununu otomatikman ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede antrenmanlar daha keyifli ve verimli geçmektedir.

Top Fırlatma Makinesi Fiyatları

Top fırlatma makineleri gerek amatör gerekse profesyonel sporcular için antrenmanları kolaylaştırmanın yanında kişisel spor becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Topla oynanan her spor dalı için geliştirilmiş türleri mevcuttur. Bu nedenle top fırlatma makinesi fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Taktik ve teknik antrenmanlarda kullanılabilecek yapıdaki makineler fiyatlarına göre üstün performans gösterecek şekilde geliştirilmiştir. Ürünler üzerindeki programlama özellikleri, fiyatların belirlenmesinde etkili olan temel faktördür. Tasarım, top atma makinesi fiyatlarının değişiklik göstermesinde dikkate alınan bir diğer faktördür.  Makinelerin teknolojik donanımı arttıkça, fiyatlar da otomatik olarak yükselmektedir.

Para Birimini Çevir
TRY Türk lirası
EUR Euro